Про Орган з сертифікації - ІЦЕС - Сертифікація та експертиза для Вас

e-mail: icec.cert@gmail.com
Контакти:
+38 (050) 166-89-89, (066) 862-83-65
Система добровільної сертифікації (СДС)
ОРГАН З СЕРТИФІКАЦІЇ
"Інженерний центр експертизи та сертифікації"
( СТ "ІЦЕС" )
Сертифікація та незалежна експертиза
Перейти до контакту

Про Орган з сертифікації

Про нас
Наші фахівці були на початку організації сертифікації в Україні ще до впровадження державної системи УкрСЕПРО.
Було видано перші сертифікати, які дозволили підприємствам виходити та закріплюватися на світових ринках.
Орган із сертифікації, створений рішенням Держстандарту СРСР, акредитував свої лабораторії за участю представників ВНІІМАШ, міжнародного органу з сертифікації DEKRA, Асоціації споживачів України та інших компетентних органів.

Накопичена методична база з сертифікації та фахівці перейшли до новоствореного Органу з сертифікації «Інженерний центр експертизи та сертифікації», який був зареєстрований та продовжує свою роботу до теперішнього часу.

Наш колектив успішно працює у ролі Органу із сертифікації продукції, послуг, систем менеджменту, персоналу вже з 1999 року.
П'ятнадцятирічний досвід ведення бізнесу на ринку сертифікаційних послуг України та країн СНД, впровадження передових рішень, що дозволяють суттєво знизити час, що витрачається на підтвердження відповідності, автоматизацію рутинних операцій, а також високий професіоналізм та мотивація персоналу, дозволили сформувати принципово нову та унікальну пропозицію.

Діяльність Органу із сертифікації відповідає статтям 24 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" від 15.01.2015 № 124-VIII.


Наша організація є схваленим Органом системи добровільної сертифікації "Інженерний центр експертизи та сертифікації" (“ІЦЕС”) (див. Рішення Держстандарту та лист) та наше визнання забезпечується визнанням нашої роботи та сертифікатів замовниками як неупередженого та компетентного органу. Діяльність Органу не обмежена територіально. У своїй діяльності під час сертифікації систем ми керуємося міжнародним стандартом ISO/IEC 17021-1:2015 "Оцінка відповідності. Вимоги до органів, які забезпечують аудит та сертифікацію систем менеджменту".

Ми переконані, що вже найближчим часом добровільна сертифікація стане все більш затребуваною в Україні та в майбутньому замінить монополізовану систему УкрСЕПРО, зміцнюючи тим самим свої позиції на міжнародному ринку.

На сьогоднішній день у розвинених країнах сертифікат відповідності є не просто "довіряючим документом", але документом, що прямо підтверджує наявність досвіду та належної кваліфікації у персоналу, правильну організацію техпроцесу та мінімізацію витрат на якість, а також побічно підтверджує відповідність якості продукції та послуг встановленим вимогам, що в сукупності говорить про високу компетентність і рівень відповідальності в організації.
Дотримання законів про захист комерційної таємниці, чітке дотримання цілей стосовно організації-замовника та поставлених нею завдань, а також індивідуальний підхід з унікальними власними програмними та технічними засобами дозволяють нам пропонувати оригінальні та інноваційні рішення за будь-якої ситуації.

Ми відкриті для співпраці і з задоволенням розглянемо Ваші конструктивні пропозиції та дамо відповіді на питання, що у Вас виникли.

Методологія сертифікації
1. Для кожного Замовника сертифікації розробляється модель сертифікації, яка дозволяє максимально використовувати можливості лабораторної бази підприємства, спеціалістів та матеріалів, що підтверджують якість, що дозволяє заощаджувати ресурси Замовника.
2. На відміну від усіх органів, що будують модель сертифікації "все і відразу" ми можемо застосовувати поелементне підтвердження сертифікатом впровадження міжнародних правил, дозволяючи підприємству планомірно розвиватися та досягати кінцевої мети впровадження системи всеосяжного управління якістю процесів, продуктів, персоналу.

Принципи системи "ІЦЕС":
1. Доступність для заінтересованих осіб інформації щодо порядку проведення добровільної сертифікації
2. Дотримання комерційної таємниці щодо відомостей, отриманих під час проведення добровільної сертифікації
3. Проведення добровільної сертифікації продукції, послуг та систем менеджменту на основі нормативів країн споживачів. Ми не обмежуємось вимогами нормативних документів України та можемо визнавати результати випробувань та сертифікації органів розвинених країн, дублюючи їх сертифікати сертифікатами СДС.
4. Об'єктивність та безсторонність експертної оцінки об'єкта сертифікації
5. Доступна цінова політика для клієнтів

Організаційна структура Системи добровільної сертифікації "ІЦЕС"
1. Рада Органу із сертифікації
2. Апеляційна комісія при Керівному органі Системи
3. Орган із сертифікації
4. Експерти з видів об'єктів сертифікації


Все вопросы Вы можете задать по телефонам: +38 050 166-89-89
или по e-mail: icec.cert@gmail.com или в онлайн-форме.

icec.cert@gmail.com
(c) 2016-2024 СТ "ІЦЕС"
+38 050 166-89-89
Назад до змісту